Logopeda Warszawa

Ośrodek terapeutyczny Przystań Szkraba oferuje Państwu między innymi przeprowadzanie kompleksowej diagnozy oraz terapii logopedycznej u dzieci i młodzieży. Warto, a nawet trzeba zadbać o prawidłowy rozwój kompetencji językowych dziecka. Nasi specjaliści przeprowadzają wywiad oraz badania, których wyniki stanowią podstawę do stworzenia indywidualnego planu pracy terapeutycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Nauka niemieckiego przez Skype

W doskonałej ofercie posiadamy najlepszej jakości kursy niemieckiego przez Skype. Nasze kursy prowadzone są przez wykształconych oraz profesjonalnych lektorów, a także zapewniają najlepszą i skuteczną metodę nauczania - nauczamy języka niemieckiego online. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Auto na akumulator

Wyjątkowym prezentem na każdą okazję będzie auto na akumulator dla dzieci. Pojazdy są w pełni bezpieczne - mają wytrzymałe ramy, wygodne siedzenie i miękkie koła EVA oraz są wyposażone w system ESW, który umożliwia zablokowania funkcji w samochodziku. Posiadamy wersje z napędem na 4 koła, które sprawią wielką frajdę dzieciom oraz dorosłym!

Przewijak dla niemowląt

Przedstawiamy asortyment sklepu internetowego elemelegorzyce. Przewijak dla niemowląt to praktyczny gadżet, w który powinni zaopatrzyć się wszyscy rodzice oczekujący dziecka. Stabilne miejsce do zmiany pieluszki, ubierania i zabiegów pielęgnacyjnych to spore ułatwienie dla rodzica i komfort dla maluszka. W ofercie produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, łatwe w utrzymaniu czystości i przyjemne w dotyku. Można ustawiać je na krawędziach łóżeczka lub komodach.

Niedrapki

Zapraszamy młode mamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i do zapoznania się z przedstawioną tam ofertą. Sprzedajemy przede wszystkim artykuły dla niemowląt, takie jak czapeczka i niedrapki. Ten drugi artykuł wyglądem przypomina rękawiczki bez palców. Oferujemy produkty wykonane z miękkich materiałów.
www.euroekolas.pl ©.