Logopeda Warszawa

Ośrodek terapeutyczny Przystań Szkraba oferuje Państwu między innymi przeprowadzanie kompleksowej diagnozy oraz terapii logopedycznej u dzieci i młodzieży. Warto, a nawet trzeba zadbać o prawidłowy rozwój kompetencji językowych dziecka. Nasi specjaliści przeprowadzają wywiad oraz badania, których wyniki stanowią podstawę do stworzenia indywidualnego planu pracy terapeutycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Auto na akumulator

Wyjątkowym prezentem na każdą okazję będzie auto na akumulator dla dzieci. Pojazdy są w pełni bezpieczne - mają wytrzymałe ramy, wygodne siedzenie i miękkie koła EVA oraz są wyposażone w system ESW, który umożliwia zablokowania funkcji w samochodziku. Posiadamy wersje z napędem na 4 koła, które sprawią wielką frajdę dzieciom oraz dorosłym!

Przewijak dla niemowląt

Przedstawiamy asortyment sklepu internetowego elemelegorzyce. Przewijak dla niemowląt to praktyczny gadżet, w który powinni zaopatrzyć się wszyscy rodzice oczekujący dziecka. Stabilne miejsce do zmiany pieluszki, ubierania i zabiegów pielęgnacyjnych to spore ułatwienie dla rodzica i komfort dla maluszka. W ofercie produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, łatwe w utrzymaniu czystości i przyjemne w dotyku. Można ustawiać je na krawędziach łóżeczka lub komodach.

Niedrapki

Zapraszamy młode mamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i do zapoznania się z przedstawioną tam ofertą. Sprzedajemy przede wszystkim artykuły dla niemowląt, takie jak czapeczka i niedrapki. Ten drugi artykuł wyglądem przypomina rękawiczki bez palców. Oferujemy produkty wykonane z miękkich materiałów.

Szkolenia z języka angielskiego

Spełniaj swoje marzenia o płynnej komunikacji! Nasi doświadczeni lektorzy pomogą Ci osiągnąć sukces na każdym poziomie zaawansowania. Nasze specjalistyczne szkolenia z języka angielskiego dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań - czy to w biznesie, podróżach, czy naukach akademickich.
www.euroekolas.pl ©.