Baza Architektów i Projektantów

Baza danych firm jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem dla efektywnego marketingu. Umożliwia dotarcie do określonego segmentu rynku, dzięki czemu istnieje możliwość zaangażowania faktycznie zainteresowanej grupy klientów. Właściwa preselekcja pozwala na przygotowanie spisu potencjalnych kontrahentów.

Konfiguracja serwera

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy bez trudu radzą sobie z wykonaniem każdego zadania natury informatycznej. Oferowana przez nas konfiguracja serwera VPS lub dedykowanego to gwarancja płynnego i bezproblemowego działania. Szczegółowe informacje na temat działalności firmy Chili Web Applications znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Angielski Mińsk Mazowiecki

Nasza szkoła językowa organizuje kursy angielskiego w Mińsku Mazowieckim. Cechuje nas indywidualne podejście do kursantów oraz wykorzystanie różnych, najbardziej skutecznych metod nauki. Proponujemy naukę za pomocą metody Colina Rose, która gwarantuje opanowanie języka już w sześć miesięcy, lub za pomocą metody bezpośredniej, która nakłania do aktywnego uczestnictwa w lekcjach. Dla zwolenników systematycznej nauki mamy kursy prowadzone tradycyjnie. Prowadzimy także zajęcia dla dzieci oraz przygotowanie do matury.
www.euroekolas.pl ©.