Baza Architektów i Projektantów

Baza danych firm jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem dla efektywnego marketingu. Umożliwia dotarcie do określonego segmentu rynku, dzięki czemu istnieje możliwość zaangażowania faktycznie zainteresowanej grupy klientów. Właściwa preselekcja pozwala na przygotowanie spisu potencjalnych kontrahentów.

Angielski Mińsk Mazowiecki

Nasza szkoła językowa organizuje kursy angielskiego w Mińsku Mazowieckim. Cechuje nas indywidualne podejście do kursantów oraz wykorzystanie różnych, najbardziej skutecznych metod nauki. Proponujemy naukę za pomocą metody Colina Rose, która gwarantuje opanowanie języka już w sześć miesięcy, lub za pomocą metody bezpośredniej, która nakłania do aktywnego uczestnictwa w lekcjach. Dla zwolenników systematycznej nauki mamy kursy prowadzone tradycyjnie. Prowadzimy także zajęcia dla dzieci oraz przygotowanie do matury.

Szkoła muzyczna dla dorosłych

Jesteśmy miejscem, w którym zrealizujesz swoje marzenie o pięknym śpiewaniu czy grze na instrumencie. Jako prywatna szkoła muzyczna dla dorosłych oferujemy darmowe konsultacje, w trakcie których wybierzesz odpowiedni dla siebie kurs. W trakcie regularnych warsztatów możemy nauczyć Cię m.in. gry na fortepianie, pianinie czy gitarze.

Gry edukacyjne

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha mogła się kompleksowo rozwijać, a jednocześnie świetnie bawić, to bardzo dobrym rozwiązaniem będą oferowane przez sklep internetowy Szkoła Marzeń gry edukacyjne. Dzięki nim Wasze dzieci zaczną myśleć strategicznie, rozwiną wyobraźnię oraz zintegrują się z grupą rówieśniczą.

Kurs rysunku Kraków - Czarny biały

Staramy się przed uczestnikami naszych kursów rysunku odkrywać nowe oblicza sztuki. Jest ona jednym ze sposobów odkrywania swojej tożsamości, wyrażania osobowości oraz komentowania codzienności. Uważna obserwacja to jedna z podstawowych umiejętności artystów. Dlatego też zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach krakowskiej szkoły "Czarny Biały". Naszym celem jest nie tylko przygotowanie uczestników do przystąpienia do egzaminów wstępnych na ASP, ale przede wszystkim odkrycie przed nimi wyjątkowych możliwości.
www.euroekolas.pl ©.