Angielski Mińsk Mazowiecki

Nasza szkoła językowa organizuje kursy angielskiego w Mińsku Mazowieckim. Cechuje nas indywidualne podejście do kursantów oraz wykorzystanie różnych, najbardziej skutecznych metod nauki. Proponujemy naukę za pomocą metody Colina Rose, która gwarantuje opanowanie języka już w sześć miesięcy, lub za pomocą metody bezpośredniej, która nakłania do aktywnego uczestnictwa w lekcjach. Dla zwolenników systematycznej nauki mamy kursy prowadzone tradycyjnie. Prowadzimy także zajęcia dla dzieci oraz przygotowanie do matury.

Kurs rysunku Kraków - Czarny biały

Staramy się przed uczestnikami naszych kursów rysunku odkrywać nowe oblicza sztuki. Jest ona jednym ze sposobów odkrywania swojej tożsamości, wyrażania osobowości oraz komentowania codzienności. Uważna obserwacja to jedna z podstawowych umiejętności artystów. Dlatego też zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach krakowskiej szkoły "Czarny Biały". Naszym celem jest nie tylko przygotowanie uczestników do przystąpienia do egzaminów wstępnych na ASP, ale przede wszystkim odkrycie przed nimi wyjątkowych możliwości.

Krakowska szkoła policealna

Pragniesz przygotować się do zawodu? Chcesz zdobyć nie tylko kwalifikacje, ale również niezbędne umiejętności? Krakowska szkoła policealna - Canova - przygotuje Cię do wejścia na rynek pracy. Kursy, które stanowią naszą propozycję to przede wszystkim szerokie spektrum możliwości. Mogą z nich skorzystać wszystkie osoby, które posiadają wykształcenie średnie i pragną uzupełnić je o dodatkowe umiejętności i wiedzę zawodową, pozwalającą im zdobyć doświadczenie i stać się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

szkoły zaoczne

Nasza szkoła oferuje kursy i przyuczenia zawodowe. Jako technik farmaceutyczny zyskujesz możliwość pracy w aptekach tradycyjnych oraz zielarsko-medycznych. Stajesz się również dobrym kandydatem do hurtowni przemysłowych (w tym kosmetycznych) czy laboratoriów naukowo-badawczych. Nauka obejmuje 5 semestrów.

Kurs opiekunki dziecięcej

Sprawdź przygotowany przez nas kurs opiekunki dziecięcej w żłobku. Dzięki doświadczeniu osoby szkolącej będziesz mogła nabrać pewności siebie oraz poznasz tajniki pracy z dziećmi. Jest to szkolenie, które pozwoli Ci na zdobycie wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej. Zapraszamy Cię do nas, jeśli chcesz pracować w przedszkolu.

Nauka angielskiego

Znajomość języków obcych jest obecnie powszechnie potrzebna i to bez względu na miejsce zatrudnienia. Dlatego właśnie nasza szkoła zdecydowała się zorganizować kurs języka angielskiego na różnych poziomach. Oferujemy zawsze korzystne oraz sprawdzone rozwiązania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku.

Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców

Naszym zadaniem jest pomoc pracodawcom, którzy chcą utworzyć międzynarodowy zespół. Oferujemy szkolenia, audyty, doradztwo, a także pośrednictwo w procesie rekrutacji. Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców wiąże się z wieloma czynnościami administracyjnymi, które wykonać trzeba w odpowiednich terminach a nasza firma specjalizuje się w tego typu czynnościach.
www.euroekolas.pl ©.