Autolaweta Łódź

Jesteśmy wypożyczalnią, która zapewnią kompleksowe wsparcie na trasach w okolicach Łodzi i na terenie samego miasta. Kapitan Laweta to pomoc drogowa dostępna 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia. Dysponujemy nowoczesnymi autolawetami, które udostępniamy w ofercie wynajmu. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami wynajmu na naszej stronie.

TZ4K14

Poszukujesz elementów wyposażenia do ciągnika rolniczego? Na stronie internetowej Centrum-części znajdziesz profesjonalne akcesoria do maszyny TZ4K14. W naszym asortymencie znajdziesz prawie wszystkie potrzebne do rutynowych napraw czy wymiany części. Nasi specjaliści mogą podjąć się również samodzielnych napraw tego typu ciągników oraz remontów. Możemy także wykonać profesjonalne szlifowanie cylindrów wraz z dopasowaniem pierścieni. Nie ma potrzeby dowozu części do naszej firmy - odbierzemy i odeślemy je kurierem.

Monitoring floty

Nowoczesny monitoring floty to rozwiązanie dedykowane zarówno niewielkim, jak i dużym przedsiębiorstwom. Pozwoli na bieżące kontrolowanie i śledzenie aktualnego ruchu pojazdów, jak również planowanie realizacji kolejnych zleceń. Ułatwi ekonomiczne zarządzanie taborem, jak również pozwoli na przygotowywanie rzetelnych analiz.

Wyprawy off road

Przed każdą podróżą w trudny teren należy zadbać, aby samochód wyróżniał się doskonałym stanem technicznym. Zapewni to, ze wyprawy off road przebiegną bezawaryjnie, pozwalając kierowcy cieszyć się wymagającą trasą. Firma organizuje przeglądy eksploatacyjne aut takich marek, jak Land Rover, Volvo oraz Range Rover.

Wynajem luksusowych autokarów turystycznych

Postaw na jakość oraz doświadczenie naszego przedsiębiorstwa MK2. Posiadamy autokary na wynajem przeznaczone do przewozu grup zorganizowanych lub pracowników, organizacji wycieczek oraz transportu na uroczystości i konferencje. Nasze pojazdy wyposażone są w klimatyzację z możliwością indywidualnego ustawienia nadmuchu, lodówkę, mikrofon, nowoczesny odtwarzacz DVD i MP3, a także radio oraz wygodne, rozkładane fotele zapewniające komfort podczas podróży. Gwarantujemy sprawnie działającą flotę, atrakcyjne ceny oraz dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań kierowcy.

Mylar

Posiadamy w ofercie m.in. taśmy transportujące, stalowe, siatki PTFE, pasy płaskie i zębate. Ponadto, sprzedajemy folię Mylar w prawie każdej dostępnej grubości (od 19 do 500 mikrometrów). Dzięki złączkom mechanicznym można z niej stworzyć taśmy transportujące, które doskonale sprawdzą się m.in. w spajarkach.

Bus hire Krakow

Competitive prices, maximum flexibility and great atmosphere is what you get if you choose KahanTour bus hire company from Krakow. Comfortable, modern coaches are at your disposal on local (Wieliczka, Auschwitz-Birkenau etc.) or international tours (Lviv, Vienna, Budapest and others). Check the website for more details.

Części samochodowe używane

W ofercie naszej firmy znaleźć można różnorodne części samochodowe - używane, ale również nowe. Polecamy m.in. chłodnice samochodowe, które działają wydajnie i bezawaryjnie. Dodatkowo można u nas nabyć praktyczne filtry oleju, paliwa oraz powietrza. Więcej informacji o ofercie zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

Podkłady samochodowe

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą lakierów do karoserii pojazdów mechanicznych. Oferujemy również podkłady samochodowe, które mają za zadanie zabezpieczyć metalową powierzchnię przed korozją oraz wpływem środków chemicznych czy warunków atmosferycznych. Nasz produkt można stosować na surową blachę.

Przewozy Skierniewice

Organizujemy przewozy towarów w Polsce i krajach europejskich, a dzięki szerokiemu asortymentowi fachowych pojazdów, jesteśmy w stanie realizować kompleksowe zlecenia naszym klientom. Dużą wagę przykładamy także do bezpieczeństwa i terminowości dostaw. Sprawdź naszą ofertę w serwisie, lub odwiedź naszą siedzibę w Skierniewicach

Chemia samochodowa hurtownia

Dystrybuujemy akcesoria oraz środki pielęgnacyjne i kosmetyki dla branży motoryzacyjnej. W hurtowni dostępna jest chemia samochodowa od najlepszych producentów - np. od Loctile, Teroson, Kwazar oraz Tess. Proponujemy preparaty takie jak różnego rodzaju uszczelniacze, kleje metakrylanowe oraz smary i oleje.
www.euroekolas.pl ©.