spływy kajakowe jeziorka

Zajmujemy się organizowaniem wyjątkowych wypraw w dół jednej z rzek na Mazowszu. Oferujemy spływy kajakowe na rzece Jeziorka, która meandruje obok takich miejscowości jak Zalesie, Piaseczno czy Głosków. Jeśli dla kogoś nasz dystans jest za długi, to przygotowaliśmy również dwie krótsze i łatwiejsze trasy.

Motocyklowe kaski modułowe

Celem naszego sklepu motorowego, jest dostarczanie zabezpieczeń na ciało i głowę. W tym drugim celu dystrybuujemy kaski motocyklowe modułowe od najlepszych producentów, wyposażone w dodatkowe ochronne gogle. Polecamy zakupy online każdemu miłośnikowi jednośladów, który dba o swoje bezpieczeństwo oraz zdrowie.

Bojki ratownicze

Proponowane akcesoria pływackie mają za zadanie zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas nieprzewidzianych sytuacji w wodzie. Oferujemy bojki ratownicze oraz asekuracyjne, które pomogą pływakowi utrzymać się na wodzie w przypadku zasłabnięcia lub skurczu. Nasze gadżety do pływania są również wyposażone w specjalnie wodoszczelne kieszonki, do których można schować drogocenne drobiazgi - klucze, portfel, itd.

Sklep sportowy Ostrów Wielkopolski

Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz wysokiej jakości zimowy sprzęt sportowy. Internetowy sklep sportowy ma duży asortyment produktów. Produkty największych światowych producentów sprzętu sportowego i fitness. Najlepszy a za razem tani zimowy sprzęt sportowy zakupisz w naszej firmie szybko i bez problemów tylko u nas - serdecznie zapraszamy.

trening piłki nożnej dla dzieci

Nasz klub oferuje zajęcia ruchowe dla młodzieży w wieku szkolnym oraz młodszych. Trening piłki nożnej dla dzieci to doskonała metoda socjalizacyjna, kształtująca zdolności współpracy, wzajemnej pomocy, a także dynamizująca rozwój motoryczny. Proponujemy systematyczne spotkania na Pradze, Mokotowie, Ursynowie, Włochach i w innych dzielnicach Warszawy, gdzie na zainteresowanych z uśmiechem czekają doświadczeni trenerzy.
www.euroekolas.pl ©.