Bojki ratownicze

Proponowane akcesoria pływackie mają za zadanie zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas nieprzewidzianych sytuacji w wodzie. Oferujemy bojki ratownicze oraz asekuracyjne, które pomogą pływakowi utrzymać się na wodzie w przypadku zasłabnięcia lub skurczu. Nasze gadżety do pływania są również wyposażone w specjalnie wodoszczelne kieszonki, do których można schować drogocenne drobiazgi - klucze, portfel, itd.

witaminy dla sportowców

Niezależnie od tego, czy szykujesz się do podnoszenia sztangi, czy też długiego wyścigu kolarskiego - potrzebujesz produktów, które w trakcie wielu godzin wysiłku pozwolą ci uzupełnić zapas glukozy. Witaminy dla sportowców to oferta naszej firmy. Dlatego nie wahaj się - wyruszając w trasę maratonu zabierz ze sobą nasze suplementy diety.

Koła rowerowe

Jednym z najważniejszych elementów całego jednośladu jest miejsce, w którym dochodzi do styku z nawierzchnią. Koła rowerowe - bo o nich mowa - nierzadko definiują komfort jazdy i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. Zachęcamy do skorzystania z naszego szerokiego asortymentu produktów dla fanów bicykli.

Bluzy łyżwiarskie

Sklep oferuje odzież dla sportowców jeżdżących na lodzie. Dostępne w sprzedaży bluzy łyżwiarskie umozliwiają wygodne wykonywanie wszystkich układów i skoków. Prezentowane modele bardzo dobrze się prezentują, są eleganckie i stylowe oraz zapewniają komfort cieplny. Dostępne produkty wykonane są z certyfikowanych materiałów.

Akademia Futbolu

Według starego porzekadła "sport to zdrowie". Który rodzic nie pragnie dla swojego dziecka optymalnych warunków rozwojowych podczas ćwiczeń fizycznych? Odpowiedź na takie potrzeby, stanowią zajęcia dodatkowe dla dzieci organizowane w Narodowej Akademii Futbolu. Maluchy uczą się tutaj nie tylko koordynacji ruchowej i wzmacniają zdolności motoryczne, ale też mogą poznać smak zdrowej rywalizacji i nauczyć się dyscypliny.

Stroje sportowe

Twoja drużyna ma zamiar startować w zawodach siatkarskich? Koniecznie zadbaj o spójny, estetyczny i praktyczny ubiór, dzięki któremu gracze będą czuli się komfortowo na boisku i pokażą wszystko na co ich stać. W ofercie sklepu internetowego dostępne są stroje sportowe dla szkół, na których można zaprojektować indywidualne nadruki, co pozwoli na ich pełne spersonalizowanie. Znajdziesz tu modele wykończone w różnych krojach, opcjach kolorystycznych oraz rozmiarach. Można tu również znaleźć pojemne torby oraz akcesoria pomocne w zorganizowaniu treningu.

Rowery szosowe

Rower do jazdy asfaltem to inaczej rower szosowy. Jest to rower zaprojektowany specjalnie do jazdy po utwardzonych drogach, w tym także asfaltowych. Charakteryzuje się on lekką, aerodynamiczną ramą oraz wąskimi i szybkimi oponami. Rowery szosowe są popularne wśród kolarzy zawodowych oraz amatorów, którzy lubią szybką i intensywną jazdę na dłuższe dystanse. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu i ustawieniu kierownicy, rower ten pozwala na pozycję bardziej wyprostowaną niż w przypadku innych rodzajów rowerów, co przekłada się na większy komfort podczas jazdy i możliwość osiągnięcia jeszcze większej prędkości.
www.euroekolas.pl ©.