spływy kajakowe jeziorka

Zajmujemy się organizowaniem wyjątkowych wypraw w dół jednej z rzek na Mazowszu. Oferujemy spływy kajakowe na rzece Jeziorka, która meandruje obok takich miejscowości jak Zalesie, Piaseczno czy Głosków. Jeśli dla kogoś nasz dystans jest za długi, to przygotowaliśmy również dwie krótsze i łatwiejsze trasy.

Motocyklowe kaski modułowe

Celem naszego sklepu motorowego, jest dostarczanie zabezpieczeń na ciało i głowę. W tym drugim celu dystrybuujemy kaski motocyklowe modułowe od najlepszych producentów, wyposażone w dodatkowe ochronne gogle. Polecamy zakupy online każdemu miłośnikowi jednośladów, który dba o swoje bezpieczeństwo oraz zdrowie.

Komputery rowerowe

Dla miłośników dwóch kółek oferujemy funkcjonalne i nowoczesne liczniki elektroniczne. Polecamy komputery rowerowe z funkcją GPS oraz wskaźnikami prędkości. Urządzenie monitoruje przebieg i czas treningu. Gadżet został wyposażony w licznik spalania kalorii oraz funkcję pomiaru tętna. Sprzęt oblicza takie parametry jak czas okrążenia oraz aktualna liczba okrążeń.

Bojki ratownicze

Proponowane akcesoria pływackie mają za zadanie zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas nieprzewidzianych sytuacji w wodzie. Oferujemy bojki ratownicze oraz asekuracyjne, które pomogą pływakowi utrzymać się na wodzie w przypadku zasłabnięcia lub skurczu. Nasze gadżety do pływania są również wyposażone w specjalnie wodoszczelne kieszonki, do których można schować drogocenne drobiazgi - klucze, portfel, itd.

Capoeira Gliwice

Treningi prowadzone przez mistrza, przynależność do międzynarodowej grupy, ćwiczenia w plenerze i spotkania otwarte - bo sport to też poczucie wspólnoty! Capoeira w Gliwicach to więcej, niż tylko połączenie tańca i sztuki walki. To wyjątkowa atmosfera i okazja do poznania samego siebie. Odwiedź nas, zabierz pociechę lub przyjaciół i baw się dobrze!

Rejsy żeglarskie Mazury

Zajmujemy się organizacją regat, a także szkoleń teoretycznych oraz praktycznych dla pracowników przedsiębiorstw czy dzieci i młodzieży. Nasze rejsy żeglarskie odbywają się pod okiem doświadczonych sterników, którzy przekażą niezbędne informacje oraz pokażą najpiękniejsze zakątki tej polskiej krainy.

szarfy akrobatyczne

Jeśli zajmujesz się amatorsko lub profesjonalnie tańcem połączonym z gimnastyką, z pewnością masz świadomość, jak ważny jest wybór odpowiednich, solidnych akcesoriów. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów, które zapewnią komfort treningów oraz występów. Są to między innymi szarfy akrobatyczne w wielu kolorach i wzorach.
www.euroekolas.pl ©.