spływy kajakowe jeziorka

Zajmujemy się organizowaniem wyjątkowych wypraw w dół jednej z rzek na Mazowszu. Oferujemy spływy kajakowe na rzece Jeziorka, która meandruje obok takich miejscowości jak Zalesie, Piaseczno czy Głosków. Jeśli dla kogoś nasz dystans jest za długi, to przygotowaliśmy również dwie krótsze i łatwiejsze trasy.

Motocyklowe kaski modułowe

Celem naszego sklepu motorowego, jest dostarczanie zabezpieczeń na ciało i głowę. W tym drugim celu dystrybuujemy kaski motocyklowe modułowe od najlepszych producentów, wyposażone w dodatkowe ochronne gogle. Polecamy zakupy online każdemu miłośnikowi jednośladów, który dba o swoje bezpieczeństwo oraz zdrowie.

Bojki ratownicze

Proponowane akcesoria pływackie mają za zadanie zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas nieprzewidzianych sytuacji w wodzie. Oferujemy bojki ratownicze oraz asekuracyjne, które pomogą pływakowi utrzymać się na wodzie w przypadku zasłabnięcia lub skurczu. Nasze gadżety do pływania są również wyposażone w specjalnie wodoszczelne kieszonki, do których można schować drogocenne drobiazgi - klucze, portfel, itd.

Capoeira Gliwice

Treningi prowadzone przez mistrza, przynależność do międzynarodowej grupy, ćwiczenia w plenerze i spotkania otwarte - bo sport to też poczucie wspólnoty! Capoeira w Gliwicach to więcej, niż tylko połączenie tańca i sztuki walki. To wyjątkowa atmosfera i okazja do poznania samego siebie. Odwiedź nas, zabierz pociechę lub przyjaciół i baw się dobrze!
www.euroekolas.pl ©.