Ortodonta Poznań

Nachodzenie zębów, szpary, wysunięta żuchwa, a może inne problemy ze zgryzem? W takich przypadkach pomocny może okazać się ortodonta. Rozpoczęcie leczenia często oznacza usunięcie zęba/zębów, a następnie nałożenie specjalistycznego aparatu. Nasz gabinet oferuje zarówno aparaty ruchome, jak i stałe. Do wyboru masz tradycyjne modele metalowe, termoformowalne Clear Aligner, bezligaturowe oraz estetyczne.

Łóżka ortopedyczne

Wejdź na stronę naszego sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym Gold-Med. Znajdziesz tam specjalistyczne łóżka ortopedyczne, które dopasujesz do potrzeb każdego pacjenta. Dzięki kilku stopniom regulacji chory będzie mógł często zmieniać pozycję, co zapobiegnie powstawaniu odleżyn. Sprzęt wytrzymuje obciążenie nawet do 175 kilogramów i jest wypełniony solidnymi listwami sprężynującymi. Posiadamy modele, które ze względu na elegancki wygląd sprawdzą się świetnie w domach opieki czy placówkach leczniczych.

wyposażenie magazynów

Oferujemy kompleksowe wyposażenie magazynu. W naszej ofercie znalazły się funkcjonalne i praktyczne sprzęty jak beczki czy skrzynki, które bez wątpienia znajdą zastosowanie także w Twojej firmie. Jesteśmy całkowicie przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie całkowicie zadowolony z jej rezultatów. Najlepsze elementy techniczne zapewni Ci właśnie nasza firma.

szczoteczki soniczne

Nowoczesne szczoteczki soniczne do mycia zębów są bardzo funkcjonalne i pomagają jeszcze skuteczniej dbać o codzienną higienę jamy ustnej. Dzięki drganiom ultradźwiękowym dokładnie eliminują z powierzchni koron płytkę nazębną - siedlisko bakterii powodujących próchnicę. Ponadto, docierają nawet w najodleglejsze zakamarki. Dzięki tysiącom obrotów na minutę, szczotkowanie może trwać krócej niż w tradycyjny sposób. Stosuj zwykłe pasty, ale nie rezygnuj z dodatkowych irygatorów ani nici dentystycznych.

Porost włosów

Nie opowiadamy bajek, ale bazujemy na sprawdzonych i merytorycznych informacjach, które pozwalają nam wzbogacać państwa życie nie tylko o wiedzę, ale i o konkretne rozwiązania. Jednym z proponowanych na porost włosów są środki zewnętrzne i suplementy diety. W zależności od przyczyny wypadania kosmyków, ich łamliwości oraz podatności na uszkodzenia, należy dobrać takie rozwiązania, które pozwolą skutecznie uporać się z problemem. W takich sytuacjach wyjątkowym wsparciem okazują się zasoby naszego portalu.

Dieta pudełkowa Warszawa

Nie masz czasu gotować? Nie wiesz, jakie porcje powinno się jeść, aby nie tylko stracić zbędne kilogramy, ale również dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych minerałów? Nasz catering dietetyczny przychodzi z pomocą! Dieta pudełkowa (na terenie Warszawy, czy Legionowa) to świetnie rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać, a cierpią na chroniczny brak czasu.

Hurtownia sprzętu stomatologicznego

Doskonale zaopatrzony sklep internetowy, zaopatrujący gabinety dentystyczne, zaprasza do zapoznania się z najnowszą i bardzo atrakcyjną ofertą. Mixdent, to ceniona przez klientów hurtownia stomatologiczna. Dostępne są takie pozycje, jak narzędzia chirurgiczne oraz ortodontyczne, produkty dla implantologów, a także preparaty do higieny oraz dezynfekcji. Wszystkie artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów i bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli.

Orteza stawu kolanowego

Niektóre części ciała są szczególnie podatne na urazy i kontuzje. Nasza orteza stawu kolanowego umożliwi Państwu zabezpieczenie go przed wszelkimi niespodziewanymi problemami. Oferujemy zarówno wersje stricte usztywniające, jak i takie, które ułatwią treningi i uwolnią Cię w ich trakcie od niepotrzebnego ryzyka.

Lampa uv

Zapraszamy do sprawdzenia naszego szerokiego asortymentu, w ramach którego znajdziecie najciekawsze i najbardziej funkcjonalne akcesoria, sprawdzające się w Salach doświadczania Świata. Lampa UV jaką możecie zakupić w naszym sklepie pozwala na uzyskanie odpowiedniego oświetlenia danego obiektu. Stanowi także skuteczny sposób na podkreślenie atrakcyjności, walorów danego miejsca.

Zajęcia sensoryczne

Trudności w nauce wśród dzieci mają różne przyczyny, a jedną z nich może być nieprawidłowa praca mózgu. Problemy z zapamiętywaniem czy koordynacją ruchową może wyleczyć odpowiednio prowadzona terapia. Oferujemy zajęcia sensoryczne, które łączą w sobie elementy zabawy i ćwiczenia rozwijające prawidłowe odbieranie bodźców przez najmłodszych.

Labioplastyka

W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi ginekologii estetycznej. Dokonywana przez naszych specjalistów labioplastyka dostępna jest w dwóch wariantach – radiowa lub laserowa. Ceny ustalone są w oparciu o stopień ich zaawansowania. Wśród pozostałych zabiegów możliwych do wykonania w naszej placówce znajduje się m.in. powiększenie punktu G oraz wiele innych, których koszt jest jasno określony w załączonym cenniku.

Dobry psycholog

Masz problemy z samooceną? Nie potrafisz zrozumieć otaczającego Cię świata i nie potrafisz utrzymać równowagi wewnętrznej? To znak, że powinien pomóc Ci w tym dobry psycholog. Katowice to miasto, w którym znajduje się Gabinet Psychoterapii Centrum. To tutaj odbywają się sesje terapeutyczne, mające przyczynić się do poprawy komfortu Twojego życia. Psycholog zaprasza do wizyty! To pierwszy krok ku temu, by zmienić swoje życie na lepsze i przekonać się, że można żyć w harmonii z samym sobą i ze światem.
www.euroekolas.pl ©.