Ortodonta Poznań

Nachodzenie zębów, szpary, wysunięta żuchwa, a może inne problemy ze zgryzem? W takich przypadkach pomocny może okazać się ortodonta. Rozpoczęcie leczenia często oznacza usunięcie zęba/zębów, a następnie nałożenie specjalistycznego aparatu. Nasz gabinet oferuje zarówno aparaty ruchome, jak i stałe. Do wyboru masz tradycyjne modele metalowe, termoformowalne Clear Aligner, bezligaturowe oraz estetyczne.

Gabinet stomatologiczny Tychy

Nasz gabinet stomatologiczny w Tychach oferuje pełen zakres usług, w tym również ortodoncję i implantologię. Dbanie o uśmiech to nie tylko codzienna higiena jamy ustnej, lecz również systematyczne wizyty u dentysty. Im mniejsze ubytki, tym mniej inwazyjne jest ich usuwanie. Własne zęby powinny służyć nam jak najdłużej.

Zdrowa żywność

W sklepie internetowym Moyeco znajdziesz najwyższej jakości zdrową żywność, która sprawdzi się w każdym domu, pozytywnie wpływając na kondycję organizmu. Oferujemy nie tylko powszechnie dostępne produkty, ale również eko kosmetyki, ekologiczne środki chemiczne oraz suplementy diety. Zapraszamy - https://moyeco.pl/.

Łóżka ortopedyczne

Wejdź na stronę naszego sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym Gold-Med. Znajdziesz tam specjalistyczne łóżka ortopedyczne, które dopasujesz do potrzeb każdego pacjenta. Dzięki kilku stopniom regulacji chory będzie mógł często zmieniać pozycję, co zapobiegnie powstawaniu odleżyn. Sprzęt wytrzymuje obciążenie nawet do 175 kilogramów i jest wypełniony solidnymi listwami sprężynującymi. Posiadamy modele, które ze względu na elegancki wygląd sprawdzą się świetnie w domach opieki czy placówkach leczniczych.

wyposażenie magazynów

Oferujemy kompleksowe wyposażenie magazynu. W naszej ofercie znalazły się funkcjonalne i praktyczne sprzęty jak beczki czy skrzynki, które bez wątpienia znajdą zastosowanie także w Twojej firmie. Jesteśmy całkowicie przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie całkowicie zadowolony z jej rezultatów. Najlepsze elementy techniczne zapewni Ci właśnie nasza firma.

szczoteczki soniczne

Nowoczesne szczoteczki soniczne do mycia zębów są bardzo funkcjonalne i pomagają jeszcze skuteczniej dbać o codzienną higienę jamy ustnej. Dzięki drganiom ultradźwiękowym dokładnie eliminują z powierzchni koron płytkę nazębną - siedlisko bakterii powodujących próchnicę. Ponadto, docierają nawet w najodleglejsze zakamarki. Dzięki tysiącom obrotów na minutę, szczotkowanie może trwać krócej niż w tradycyjny sposób. Stosuj zwykłe pasty, ale nie rezygnuj z dodatkowych irygatorów ani nici dentystycznych.
www.euroekolas.pl ©.