Ortodonta Poznań

Nachodzenie zębów, szpary, wysunięta żuchwa, a może inne problemy ze zgryzem? W takich przypadkach pomocny może okazać się ortodonta. Rozpoczęcie leczenia często oznacza usunięcie zęba/zębów, a następnie nałożenie specjalistycznego aparatu. Nasz gabinet oferuje zarówno aparaty ruchome, jak i stałe. Do wyboru masz tradycyjne modele metalowe, termoformowalne Clear Aligner, bezligaturowe oraz estetyczne.

Łóżka ortopedyczne

Wejdź na stronę naszego sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym Gold-Med. Znajdziesz tam specjalistyczne łóżka ortopedyczne, które dopasujesz do potrzeb każdego pacjenta. Dzięki kilku stopniom regulacji chory będzie mógł często zmieniać pozycję, co zapobiegnie powstawaniu odleżyn. Sprzęt wytrzymuje obciążenie nawet do 175 kilogramów i jest wypełniony solidnymi listwami sprężynującymi. Posiadamy modele, które ze względu na elegancki wygląd sprawdzą się świetnie w domach opieki czy placówkach leczniczych.

wyposażenie magazynów

Oferujemy kompleksowe wyposażenie magazynu. W naszej ofercie znalazły się funkcjonalne i praktyczne sprzęty jak beczki czy skrzynki, które bez wątpienia znajdą zastosowanie także w Twojej firmie. Jesteśmy całkowicie przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie całkowicie zadowolony z jej rezultatów. Najlepsze elementy techniczne zapewni Ci właśnie nasza firma.

szczoteczki soniczne

Nowoczesne szczoteczki soniczne do mycia zębów są bardzo funkcjonalne i pomagają jeszcze skuteczniej dbać o codzienną higienę jamy ustnej. Dzięki drganiom ultradźwiękowym dokładnie eliminują z powierzchni koron płytkę nazębną - siedlisko bakterii powodujących próchnicę. Ponadto, docierają nawet w najodleglejsze zakamarki. Dzięki tysiącom obrotów na minutę, szczotkowanie może trwać krócej niż w tradycyjny sposób. Stosuj zwykłe pasty, ale nie rezygnuj z dodatkowych irygatorów ani nici dentystycznych.

Porost włosów

Nie opowiadamy bajek, ale bazujemy na sprawdzonych i merytorycznych informacjach, które pozwalają nam wzbogacać państwa życie nie tylko o wiedzę, ale i o konkretne rozwiązania. Jednym z proponowanych na porost włosów są środki zewnętrzne i suplementy diety. W zależności od przyczyny wypadania kosmyków, ich łamliwości oraz podatności na uszkodzenia, należy dobrać takie rozwiązania, które pozwolą skutecznie uporać się z problemem. W takich sytuacjach wyjątkowym wsparciem okazują się zasoby naszego portalu.

Dieta pudełkowa Warszawa

Nie masz czasu gotować? Nie wiesz, jakie porcje powinno się jeść, aby nie tylko stracić zbędne kilogramy, ale również dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych minerałów? Nasz catering dietetyczny przychodzi z pomocą! Dieta pudełkowa (na terenie Warszawy, czy Legionowa) to świetnie rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać, a cierpią na chroniczny brak czasu.

Hurtownia sprzętu stomatologicznego

Doskonale zaopatrzony sklep internetowy, zaopatrujący gabinety dentystyczne, zaprasza do zapoznania się z najnowszą i bardzo atrakcyjną ofertą. Mixdent, to ceniona przez klientów hurtownia stomatologiczna. Dostępne są takie pozycje, jak narzędzia chirurgiczne oraz ortodontyczne, produkty dla implantologów, a także preparaty do higieny oraz dezynfekcji. Wszystkie artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów i bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli.
www.euroekolas.pl ©.