Biuro podróży Bydgoszcz

Potrzebujesz pomocy przy organizacji wakacji albo pielgrzymki? Nasze biuro podróży pomoże zaplanować wyjazd w dowolne miejsce w Polsce oraz innych krajach Europy. Prowadzimy działalność zgodnie z ideą 3E - entertainment, excitement, education (rozrywka, ekscytacja, edukacja). Zapraszamy do naszej siedziby w Bydgoszczy.

Krynica Morska hotele

Planujesz wakacje i interesują Cię luksusowe hotele nad morzem? Krynica Morska zaprasza na komfortowy nocleg w apartamentach oraz pokojach o podwyższonym standardzie. Obiekt położony jest na Mierzei Wiślanej, a od plaży dzieli go jedynie 60 m. W bliskiej okolicy znajdują się też atrakcje dla dzieci, m.in. aquapark.

Obóz odchudzający

Nasze turnusy pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy, wypocząć i nabrać sił. Obóz odchudzający pozwoli Ci zadbać nie tylko o wygląd ciała, ale także o jego zdrowie, ponieważ dla naszych klientów przygotowujemy specjalne diety (odkwaszające-makrobiotyczne, bezglutenowe czy warzywno-owocowe), które są dopasowywane do indywidualnych potrzeb.

mazury port jachtowy

Kraina tysiąca jezior jest doskonałym miejscem na niezapomniany urlop, zwłaszcza jeśli Twoją pasją jest żeglarstwo. Niestety każdy rejs musi dobiec kiedyś końca, wtedy z pomocą przychodzi nasz piękny, mazurski port jachtowy. Jest to nie tylko miejsce, w którym zostawisz swoją łódkę, ale także zrobisz zakupu, wypompujesz nieczystości i wypierzesz ubrania.

Sale konferencyjne Kraków

Konferencje w Krakowie to znakomite rozwiązanie dla Twojej firmy. Łącz realizację celów biznesowych z przyjemnością i odpoczynkiem. W naszym hotelu stwarzamy doskonałe warunki do organizacji spotkań biznesowych. Mamy nowoczesne, doskonale wyposażone sale konferencyjne oraz szereg różnego rodzaju atrakcji, skutecznie zapełniających czas wolny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
www.euroekolas.pl ©.