Schody Kraków

Firam ROKO świadczy usługi w zakresie projektowania i wykonania zabudowy schodowej na terenie miast: Kraków, Oświęcim, Andrychów oraz całego województwa małopolskiego. Wykonujemy schody drewniane, wykończone kutym żelazem lub szkłem. Tworzymy konstrukcje gięte, proste lub zabiegowe, dopasowane do indywidualnego charakteru wnętrza.

Domy drewniane pod klucz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy LOG HOUSE, należącej do Gabriela Gawlaka, która specjalizuje się w budowie domów drewnianych pod klucz. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi, polegające na wykorzystaniu najlepszych surowców oraz technik budowania. Wykonujemy budynki solidne i estetyczne.

Drzwi wewnętrzne Warszawa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości drzwi wewnętrzne, które doskonale zaprezentują się w każdym wnętrzu. Sprzedajemy wyroby znanych i cenionych marek w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy szeroki W zakres naszych usług wchodzi również montaż na terenie Warszawy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Świetliki poliwęglanowe

Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości świetliki poliwęglanowe dachowe, które służą doświetleniu wnętrza. Wykorzystywane są w różnego rodzaju pomieszczeniach, są szczelne i zapewniają dobrą izolacyjność termiczną. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą najlepszych produktów.

Iniekcje

Zajmujemy się zarówno doradztwem, jak i wykonawstwem napraw przerw roboczych i rys np. w strukturze betonu. Wykonujemy iniekcje punktowe poprzez nawiercanie otworów przechodzących przez rysy, a następnie wtłaczamy pod ciśnieniem specjalną żywicę, która wypełnia luki, gwarantując szczelność konstrukcji.

Budowa domów pod klucz

Czy wiesz, że budowa domu może zostać zaplanowana na kilka miesięcy przed rozpoczęciem przedsięwzięcia? Takie planowanie to przede wszystkim możliwość zapoznania się z wydatkami, zagospodarowanie niezbędnych środków oraz dotarcie do produktów i materiałów w najbardziej korzystnej cenie. We wszystkim pomogą Ci nasi specjaliści.

Produkcja betonu

W bogatej ofercie naszej betoniarni znajdą Państwo między innymi produkcja betonu. Doskonałe właściwości gwarantujące mu trwałość i niezawodność to tylko nieliczne z wielu jego atutów. Proponowane przez nas produkty cieszą się dużą popularnością w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Grohe baterie umywalkowe

Dzisiaj nie ma już takiej możliwość, bo producentów jest wielu i to sklepy coraz częściej stawiają warunki. Żaden właściciel ani menedżer sklepu nie zgodzi się, by to producent jakiegoś towaru dyktował, gdzie i w jaki sposób ma być wyeksponowany jego towar. W największych branżowych sklepach baterie umywalkowe grohe stoją w długim rzędzie między bateriami umywalkowymi innych producentów

Odwierty pod studnie

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. Znalazła się w niej wysoko jakościowa usługa, a mianowicie odwierty pod studnie głębinowe. Jesteśmy pewni, że wybór naszej firmy przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie! Działamy w całej Polsce, choć głównie na terenie województwa lubuskiego.

Budowa domów Wielkopolska

Od 40 lat zajmujemy się strukturami szkieletowymi. Są one wykonane z drewna, a dzięki wcześniejszemu przygotowaniu poszczególnych elementów w naszej wielkopolskiej fabryce, budowa domów zajmuje kilka dni. Zachowujemy najwyższe standardy wykonania, których potwierdzeniem jest 30 lat gwarancji na wykonane konstrukcje.

Plandeki okryciowe

Dysponujemy akcesoriami ochronnymi przydatnymi w różnych branżach, takich jak transport, rolnictwo, przemysł budowlany czy pożarnictwo. Produkujemy plandeki okryciowe o różnej grubości, które zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto, zapewniamy także rozmaite systemy mocowań płacht.

Biuro nieruchomości Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnego biura nieruchomości, działającego w Warszawie. Specjalizujemy się w pośrednictwie sprzedaży, kupnie oraz wynajmie lokali użytkowych i mieszkalnych, a także działek budowlanych w dogodnych lokalizacjach. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełne bezpieczeństwo transakcji.

Płyty styropianowe

Zajmujemy się dostarczaniem materiałów remontowych, które pomagają w termoizolacji budynków. Oferujemy płyty styropianowe, dzięki którym odprowadzisz wodę z dachu płaskiego. Posiadamy także rozwiązania dedykowane budownictwu energooszczędnemu, które są chętnie wykorzystywane przy renowacjach zabytkowych kamienic.

Bloczki betonowe

Proponowane na naszej stronie internetowej produkty doskonale nadają się do realizacji wielu prac budowlanych. Pater Firma A.E. Daniluk specjalizuje się w sprzedaży takich pozycji, jak bloczki betonowe. Dostępne są najpopularniejsze warianty, zarówno standardowe, szlachetne, jak i pustaki szalunkowe.

Pośrednik nieruchomości

Zajmujemy się obrotem gruntów oraz mieszkań na terenie Gliwic oraz innych miast województwa śląskiego. Jako pośrednik nieruchomości oferujemy także sprzedaż czy wynajem lokali użytkowych oraz doradztwo finansowe w procesie uzyskania kredytu. Nasze biuro współpracuje również z cenionymi architektami i firmami wykończeniowymi.

Hale stalowe śląsk

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi z zakresu budowy hal oraz konstrukcji stalowych. Nasza firma już od kilku lat jest niezwykle aktywna w tej branży, a spod dłoni naszych inżynierów wyszło już mnóstwo projektów. Wykonujemy dla Państwa systemy, służące do magazynowania, jak i prowadzenia produkcji towarów.

Wdmuchiwanie celulozy

Jeżeli interesują Cię docieplenia i szukasz najbardziej interesującej propozycji w tym zakresie, my jesteśmy w stanie Ci ją zapewnić. Jako specjaliści w swojej branży dostarczamy klientom rozwiązań na miarę ich oczekiwań. To daje nam pewność, że każdy, kto skorzysta z naszej oferty na docieplenia, będzie w pełni zadowolony z otrzymanych towarów. Docieplanie budynków metodą wdmuchiwania to innowacyjna metoda, którą mamy w małym palcu.
www.euroekolas.pl ©.